Právě vychází publikace Národní dotační zdroje 2019

Kde a jak mohou samosprávy čerpat finanční prostředky z tuzemských programů v gesci ministerstev a dalších organizací? Na tyto a další otázky odpovídá nová publikace Svazu měst a obcí ČR a Ministerstva pro místní rozvoj. Jmenuje se "Národní dotační zdroje - Příležitosti a možnosti pro města a obce" a formou souhrnných informací a přehledných tabulek čtenáře provádí dotačními příležitostmi a možnostmi pro města a obce.

Číst více
Finanční podpora projektových záměrů pro rok 2020

Liberecký kraj podporuje konkurenceschopnost a růst regionu koncentrací podpory do klíčových priorit a potřeb znalostní ekonomiky. Jedním z nástrojů podpory je příslib uhrazení nákladů spojených s přípravou projektového záměru ve výzvě vyhlašované krajem. Tento nástroj se nazývá asistenční voucher a připravuje se jeho vyhlášení do následujícího roku.

Číst více
Rozcestník pro obchodníky

Potřebujete vyhledat a poradit s vhodným dotačním programem? Máme pro Vás místo, kde jsou shromážděny všechny dotační programy pro obchodníky na jednom místě!

Číst více
78. výzva - Energetické úspory v bytových domech

Řídicí orgán Integrovaného regionální operačního programu (ŘO IROP) vyhlásil dne 12. 1. 2018  výzvu na podporu energetických úspor v bytových domech. Nová výzva – 78. výzva IROP Energetické úspory v bytových domech III – přináší celkem 3,5 mld. Kč z Evropského fondu pro regionální rozvoj (EFRR) na zateplování, výměnu oken a dveří nebo výměnu zdroje tepla pro bytové domy mimo Prahu.

Číst více