Přihlaste své fotografie do letní fotografické soutěže s tématikou evropských fondů

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo nový ročník letní fotografické soutěže s tématikou evropských fondů. Soutěžit můžete ve dvou kategoriích.

Úkolem soutěžících je vyfotit některý z více než 100 000 projektů realizovaných s podporou evropských fondů.

První soutěžní kategorií je „Fotografie plakátu/billboardu“. Úkolem soutěžících je vyfotit plakát/billboard nebo pamětní tabulku projektu podpořeného z fondů EU a vložit ho pod příspěvek nebo do zpráv na Facebooku Kde fondy EU pomáhají. Každé pondělí bude ze všech došlých fotografií z předchozího týdne vylosován jeden výherce, který získá drobné ceny. Nalézt projekty je jednoduché – lidé je využívají každý den (např. silnice, parky, dopravní terminály, školy atd.) a každý je označený billboardem nebo plakátem, nebo pamětní tabulku. Inspiraci soutěžící fotografové najdou na www.mapaprojektu.cz.

V druhé kategorii „Cestuj a foť“ mají soutěžící navštívit jeden či více projektů zobrazených na 14 regionálních mapách, vyfotografovat projekt a fotografii uložit pod příspěvek na facebookové stránce Kde fondy EU pomáhají, nebo zaslat e-mailem na souteze@mmr.cz. Po ukončení soutěže bude vylosováno pět výherců, z nichž každý obdrží věcnou cenu. Vytištěné mapy jsou k dispozici v síti Turistických informačních center, případně jsou ke stažení na webu www.kdefondyEUpomahaji.cz (záložka Akce).

Fotografie mohou soutěžící posílat do 30. srpna 2020.

photo 1541516160071 4bb0c5af65ba

Zdroj: https://mmr.cz/cs/ostatni/web/novinky/zacina-novy-rocnik-letni-fotograficke-souteze-s-te