Česká Lípa hostí výstavu Otisky EU v Libereckém kraji

Zajímá Vás co se v kraji za poslední roky zrealizovalo nového? Výstavu Otisky EU v Libereckém kraji si můžete prohlédnout v dalším městě, a to v prostorách ZUŠ v České Lípě.

Přijďte se podívat na výstavu úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019 v našem regionu. Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje připravil pro širokou veřejnost výstavu úspěšně zrealizovaných projektů v Libereckém kraji, které se podařilo uskutečnit od začátku tohoto operačního období, tedy od roku 2014 do roku 2019. Cílem této výstavy je představit, co potřebného a zajímavého se v našem regionu uskutečnilo a jistým způsobem podnítit potenciální realizátory projektů k dalším skvělým nápadům, důležitým pro další rozvoj kraje. Výstava je určena široké veřejnosti, vždy se vstupem zdarma.

Nyní je výstava v prostorách ZUŠ Česká Lípa, kde si ji budete moci prohlédnout do pátku 21. února 2020. Fotografie naleznete na našem facebooku. Za Českou Lípu je do výstavy zahrnuto pět projektů - modernizace a inovace Centra odborného vzdělávání strojírenství a informatiky při Střední průmyslové škole, Modernizace zobrazovacích metod a robotizace a Obnova centrálních operačních sálů v Nemocnici s poliklinikou, Modernizace železniční stanice a Městské zařízení péče o děti do tří let věku v Dolní Libchavě. Další stanoviště si můžete prohlédnout na níže přiložené pozvánce. 

pozvánka na výstavu