Naši výstavu si nyní můžete prohlédnout ve Stráži pod Ralskem

Dnešním dnem se výstava "Otisky EU v Libereckém kraji" na více jak měsíc přesunula do muzea ve Stráži pod Ralskem. Zveme Vás na její prohlídku, která je zdarma. Přijďte se inspirovat úspěšnými projekty z kraje.

Putovní výstavu "Otisky EU v Libereckém kraji" připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje a již více jak rok ji představuje ve městech a obcích našeho regionu. Je určena široké veřejnosti a nyní si ji můžete prohlédnout v Muzeu architekta R. Bitzana ve Stráži pod Ralskem. Deset stojanů prezentuje projekty z různých odvětví, například ze zdravotnictví, školství, bezpečnosti nebo dopravy. K vidění zde bude až do konce roku.Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se uskutečnilo. Ambicí je také inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které náš kraj budou dále rozvíjet.Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i Vaše město/obec, neváhejte nás kontaktovat. Stojany je také možné po předchozí domluvě aktualizovat a doplnit o Vámi vybrané projekty.

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace nejen o výstavě.