Zorientujte se v Evropských fondech s přehlednou příručkou

Praktická publikace „Abeceda fondů EU 2021-2027“ souhrnně představuje dotační programy financované Evropskou unií v období 2021-2027. V pěti kapitolách se dozvíte, jak fungují Evropské fondy v České republice, v jakých oblastech a na co konkrétně lze žádat o dotaci nebo kam se obrátit pro radu.

Více než 550 miliard korun má k dispozici Česká republika na investice do rozvoje regionů, konkurenceschopnosti a inovací, budování infrastruktury i řešení sociálních otázek a zlepšení životního prostředí. Brožura stručně představuje různé evropské fondy a v hlavní části se věnuje jednotlivým programům.  Kromě zaměření programů a oprávněných žadatelů se čtenáři dozví, jaké aktivity je možné financovat nebo se mohou inspirovat úspěšnými projekty z minulých období. V druhé polovině je popsána obecná cesta úspěšného projektu aneb několik tipů, jak postupovat od nápadu k realizaci projektu krok za krokem.

Příručku si zdarma stáhněte na www.dotaceEU.cz nebo bude od poloviny července k dispozici na regionálních pobočkách informační sítě  Eurocenter.

Zdroj: https://dotaceeu.cz/cs/evropske-fondy-v-cr/novinky/nova-abeceda-fondu-2021-2027-je-na-svete