Naši výstavu si nyní můžete prohlédnout v Turnově

Dnešním dnem se výstava "Otisky EU v Libereckém kraji" na více jak měsíc přesunula do Městského úřadu v Turnově. Zveme Vás na její prohlídku, která je zdarma. Přijďte se inspirovat úspěšnými projekty z kraje.

Putovní výstavu "Otisky EU v Libereckém kraji" připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje a již více jak rok ji představuje ve městech a obcích našeho regionu. Je určena široké veřejnosti a nyní si ji můžete prohlédnout v Městském úřadu Turnov (A. Dvořáka 335, 511 01 Turnov). Deset stojanů prezentuje projekty z různých odvětví, například ze zdravotnictví, školství, bezpečnosti nebo dopravy. K vidění zde bude až do 29. června.

Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se uskutečnilo. Ambicí je také inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které náš kraj budou dále rozvíjet. Z Turnovských projektů zde prezentuje napřílad vybudování nového chodníku, zateplení bytového domu nebo rekonstrukci mateřské školy.

Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i Vaše město/obec, neváhejte nás kontaktovat. Stojany je také možné po předchozí domluvě aktualizovat a doplnit o Vámi vybrané projekty.

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace nejen o výstavě.