Český Dub hostí putovní výstavu

Od dnešního dne si můžete v Městské knihovně v Českém Dubu prohlédnout putovní výstavu Otisky EU v Libereckém kraji. Úspěšné projekty zde bude prezentovat až do 11. května.

Zveme vás na putovní výstavu "Otisky EU v Libereckém kraji", kterou připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Nyní ji naleznete v knihovně v Českém Dubu. Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se v našem regionu uskutečnilo. Ambicí je také inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které náš kraj budou dále rozvíjet.

10 stojanů prezentuje projekty z různých odvětví, například ze zdravotnictví, školství, bezpečnosti nebo dopravy. Výstava je zdarma a je určena široké veřejnosti. K vidění zde bude až do 11. května.

Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i Vaše město/obec, neváhejte nás kontaktovat. Stojany je také možné po předchozí domluvě aktualizovat a doplnit o Vámi vybrané projekty.

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace nejen o výstavě.