Do Lázní Libverda za úspěšnými projekty financovanými fondy EU

V prostorách Informačního centra Lázní Libverda je k vidění naše putovní výstava Otisky EU v Libereckém kraji. Úspěšné projekty zde bude prezentovat až do půlky března.

Zveme vás na putovní výstavu "Otisky EU v Libereckém kraji", kterou připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Naleznete ji nyní v prostorách Informačního centra Lázní Libverda. Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se v našem regionu uskutečnilo. Ambicí je také inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které náš kraj budou dále rozvíjet. 10 stojanů prezentuje projekty z různých odvětví, například ze zdravotnictví, školství, bezpečnosti nebo dopravy.

Výstava je zdarma a je určena široké veřejnosti. K vidění zde bude do půlky března.

Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i Vaše město/obec, neváhejte nás kontaktovat. Stojany je také možné po předchozí domluvě aktualizovat a doplnit o Vámi vybrané projekty.

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace nejen o výstavě.