Putovní výstava je ke shlédnutí nyní ve Frýdlantu

Využijte poslední možnosti v letošním roce a navštivte výstavu s úspěšnými projekty, kterými se může pyšnit Liberecký kraj. Otisky EU v Libereckém kraji naleznete na Městském úřadě ve Frýdlantu do ledna.

Zveme vás na putovní výstavu "Otisky EU v Libereckém kraji", kterou připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Naleznete ji nyní v prostorách Městského úřadu Frýdlant. Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014 - 2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se v našem regionu uskutečnilo. Ambicí je také inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které napomohou rozvoji našeho kraje.

Prezentují se zde také projekty z území Frýdlantska, kterými se může právem pyšnit. Jedná se například o projekt Modernizace učeben pro výuku cizích jazyků a IT na SŠHL Frýdlant nebo pořízení strojů na ekologickoou farmu Lukava.

Výstava je zdarma a je určena široké veřejnosti. Potrvá až do 6. ledna 2022. Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i Vaše město, neváhejte nás kontaktovat.

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace nejen o výstavě.