Webinář „Jedlé zahrady ve městě a výukové zahrady pro děti jako komunitní akce“

Zúčastněte se online webináře „Jedlé zahrady ve městě a výukové zahrady pro děti jako komunitní akce“. Koná se již příští středu.

Webinář bude obsahovat především informace o zkušenostech s různými komunitními projekty, například o komunitní zahradě Bez plotu na pěší zóně uprostřed města Žamberka, nebo o přírodních výukových zahradách pro školy a školky budovaných z místních zdrojů společně s dětmi a rodiči. Budou zmíněny inspirativní zdroje ze zahraničí: hnutí Towns in Transition, DragonDreaming; dozvíte se tak o permakultuře a možnostech jejího uplatnění obecně.

Termín konání webináře je středa 13. 1. 2021 v 9:00 skrz platformu Zoom: http://mas2021-01.jdem.cz/. Jak vstoupit do Zoomu: po prokliknutí, nebo zkopírování uvedeného odkazu do vašeho prohlížeče. Pokud nemáte v počítači nainstalován Zoom, zvolte možnost join from your browser.

Zároveň bude webinář streamován na kanálu Youtube – najdete jej na adrese https://youtu.be/3QppgLXtMRo. Kdo by měl se Zoomem problém, může se připojit sem; diskuze zde ovšem bude možná pouze prostřednictvím komentářů.

Záznam přednášky i diskuze bude k dispozici po skončení v novém „e-learningovém kurzu“, není tedy nutná přítomnost v reálném čase. Přednáška se koná v rámci projektu TL02000012 „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“ a je součástí celoročního cyklu seminářů.

photo 1416879595882 3373a0480b5b