Liberecký kraj pořádá webinář k brownfields a greenfields

Liberecký kraj připravil ve spolupráci s Agenturou regionálního rozvoje a agenturou Czechinvest webinář na téma “Brownfields a greenfields Libereckého kraje“. Registrujte se ještě dnes.

Brownfield, neboli nemovitost, pozemek nebo objekt, který se nachází na současně nebo v minulosti zastavěném území, není využíván a je zanedbaný, případně i kontaminovaný. V Libereckém kraji jich nalezneme opravdu mnoho a spousta z nich je k dispozici k pronájmu či dokonce ke koupi. Jako greenfield je označováno území, které dosud zastavěno nebylo. Stejně tak tato území nalezneme v našem regionu. Na portále https://investujpodjestedem.cz/ naleznete databázi, jenž obasuje veškerá brownfields a greenfields a dalších investiční příležitosti pro vaše podnikání. Bližší informace o aktivitách Libereckého kraje v tomto směru, o portálu investičních příležitostí, aktivitách Czechinvestu a aktuality z oblasti možností čerpání dotací nabídne seminář, kterého se můžete účastnit online.

Program:

  1. Úvodní informace o aktivitách Libereckého kraje v oblasti brownfields a greenfields
  2. Portál investičních příležitostí Libereckého kraje, databáze brownfields a greenfields
  3. Představení aktivit CzechInvestu v oblasti brownfields a greenfields
  4. Aktuální možnosti čerpání dotací

Webinář se koná dne 22. října 2020 od 10:00 hod., plánovaný konec cca ve 12:00.

Registraci naleznete na adrese https://investujpodjestedem.cz/seminare/elektronicka-prihlaska-na-seminar/, registrovat se můžete do úterý 20. října. Níže je umístěna pozvánka a program ke stažení.

POZVÁNKA

PROGRAM

Další informace naleznete na stránkách odboru regionálního rozvoje a evropských projektů Krajského úřadu Libereckého kraje http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz, dále na stránkách
Portálu investičních příležitostí Libereckého kraje www.investujpodjestedem.cz, na stránkách Agentury regionálního rozvoje http://www.arr-nisa.cz a také agentury CzechInvest http://www.czechinvest.org.

brownfields plakat vystrizek

Zdroj: https://investujpodjestedem.cz/2020/10/09/webinar-brownfields-a-greenfields-libereckeho-kraje/

          https://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/aktuality/webinar-priblizi-brownfields-a-greenfields-v-libereckem-kraji-n1084554.htm