Zapojte se do soutěže Stavba roku Libereckého kraje 2020

Liberecký kraj a partneři vyhlašují další ročník soutěže Karla Hubáčka - Stavba roku Libereckého kraje pro rok 2020. Příjem přihlášek do soutěže je do 31. května 2020.

Tato soutěž se koná za účelem prezentace kvalitní architektury a stavitelství celého Libereckého kraje, podpory komplexní realizace staveb a venkovského prostoru od architektonického pojetí až po řemeslný detail. Vyhlašovateli soutěže jsou Liberecký kraj a partneři – města a obce Libereckého kraje, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Český svaz stavebních inženýrů, Technická univerzita v Liberci a ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r. o..

Soutěžit o titul Stavba roku Libereckého kraje 2020 - Soutěž Karla Hubáčka mohou stavební díla nebo projekty v těchto kategoriích:

  • CENA KARLA HUBÁČKA (kategorie je vyhlašována jako hlavní)
  • CENA JUNIOR
  • CENA ZA INOVACI
  • CENA OSOBNOST VE STAVEBNICTVÍ

Přihlášky je možné zasílat skrz u každé z kategorií pod tímto odkazem: https://stavbaroku.lk/#kategorie. Termín ukončení příjmu přihlášek je 31. 5. 2020 do 24:00 hodin. Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách https://stavbaroku.lk/.

Soutěž Karla Hubáčka - Stavba roku Libereckého kraje 2020 se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a člena rady pro řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování.

stavba roku 2020

Zdroj: https://stavbaroku.lk/