Fórum OECD pro místní rozvoj spojí stovky odborníků

Z oblasti místního rozvoje, podnikatelů a sociálních inovátorů se sejdou stovky odborníků, aby se podělili o osvědčené postupy o tom, jak programy zaměstnanosti a dovedností uspokojují poptávku zaměstnavatele.

Fórum OECD pro místní rozvoj  bylo vytvořeno v roce 2004 programem OECD LEED . Tato akce shromažďuje partnery z národní vlády, místních orgánů, agentur práce, podniků a nevládních organizací. Více informací o konferenci a její program naleznete zde.

Na výroční konferenci fóra 2019 se sejde více než 300 účastníků, kteří získají odpovědi například na otázku "Jak se mění kvalifikační potřeby podniků (zejména malých a středních) v důsledku automatizace a digitalizace?" nebo "Jak mohou regiony a města propagovat celoživotní učení a zapojit ty, kteří jsou buď nezaměstnaní, nebo nehledají zaměstnání?". Seznam řečníků konference si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách OECD http://www.oecd.org/local-forum/speakers/.

Fórum je dvoudenní a koná se od 10. do 11. prosince 2019 v Belgii. Registrovat se můžete na tomto odkazu http://www.oecd.org/local-forum/register/.

Bez názvu