Nevíte si rady s podáním žádosti o dotaci? Podívejte se na krátká výuková videa!

Informační systém ISKP je určen pro žadatele. V tomto systému lze vytvořit žádost o podporu a správu projektů.  Edukační videa, která naleznete níže, Vám pomohou se se systémem naučit a zorientovat se v něm.

 

Požádat o dotaci z evropských fondů můžete výhradně elektronicky, a to prostřednictvím informačního systému koncového příjemce (ISKP). A je lhostejno, zda žádáte o dotaci z Operačního programu Životní prostředí, Operačního programu Doprava nebo jiného operačního programu. Jak s informačním systémem ISKP pracovat a zorientovat se v něm vám poradí videa, která naleznete na webových stránkách Dotace EU.

První video představuje dotace z Evropské unie obecně a dozvíte se třeba to, kam můžete zavolat nebo napsat o radu. Další videa se již věnují samotnému informačnímu systému ISKP. Popis je rozdělen do pěti dílů a provede vás od registrace do systému přes založení žádosti, její vyplnění, až po podání zprávy o realizaci projektu. Díky rozdělení do dílů jsou jednotlivá videa krátká, trvají jen několik málo minut. Přesvědčte se.

VÝUKOVÁ VIDEA

iskp

zdroj: www.crr.czwww.dotaceeu.cz